Reference

Naše produkty používají reálné ženy s běžnými problémy, které cyklus do života může přinášet.

Vstupní on-line konzultace

CHCI KONZULTACI

Kateřina Danielová

Před 3 týdny jsem absolvovala on-line konzultaci s Eliškou a mohu doporučit každé ženě, která se chce poradit o svém zdraví a pohodě. Jsem problematická, mám za sebou poruchy příjmu potravy, složitý menstruační cyklus a vyšší věk pro případné těhotenství. Aplikace doporučení od Elišky přinesla pozitivní změny za velice krátkou dobu a neměla žádný dopad na věci, které jsou pro mě v životě důležité (váha, štíhlá postava). Eliška je neskutečně příjemná, naslouchá a podporující. Takže za mě skvělý produkt a vynaložených finančních prostředků vůbec nelituji.

Vitamínový komplex pro těhotné

CHCI KOMPLEX PRO TĚHOTNÉ

Martina Vejvodová, 33 let

„Při prvním těhotenství jsem vyzkoušela čtyři běžně dostupné značky vitamínů pro těhotné. Vlastně to byla celá nabídka v naší lékárně. Ale všechny mi zhoršovaly už tak dost špatné celodenní nevolnosti. Teď u druhého dítěte jsem zase zkoušela dostupnou klasiku a opět se mi zvracení zhoršovalo. Ulevily mi až vitamíny od Femvie. Jedinou nevýhodu vidím v tom, že denní dávka jsou tři tobolky, což už je na polykání méně příjemné. Měla jsem ale díky nim dost energie pro staršího syna a narodil se mi druhý zdravý chlapeček.”

Komplex na podporu plodnosti ženy

CHCI KOMPLEX NA PODPORU PLODNOSTI

Zuzka Uhlárová, 33 let, Marketing

„Chuťově neutrální, nedráždivé kapsle v praktickém ne příliš velkém balení. Nemám ráda, když výrobci balí do zbytečně velkých obalů, takto rozumně velkou nádobku si s sebou snadno sbalím na víkend a nezabere mi půlku taštičky. Oceňuji, že jsem nemusela kombinovat s dalšími vitamíny, které běžně užívám. Komplex mi podpořil imunitu a cítila jsem, že mě i příjemně nakopl v podzimních únavách a při náročnějším období v práci. Vím, že dělám maximum pro to, aby v případném těhotenství vše probíhalo bez komplikací a to mě uklidňuje a přidává na psychické rovnováze.”

Komplex na podporu plodnosti muže

CHCI KOMPLEX NA PODPORU PLODNOSTI

Jakub Grygar, 32 let, stavebnictví

„Na komplexu mě zaujalo, že pročišťuje organismus, který je zatížený stresem a konzumací alkoholu. To jsem u podobných doplňků nezaznamenal. A kdo si občas nějaké to pivko navíc nedá. Takže jsem to zkusil a za mě zatím spokojenost. Cítím se odpočatě a mám dobrý pocit, že pro otěhotnění partnerky také mohu udělat něco navíc.”

100% BIO tampony

CHCI BIO TAMPONY

Dáša Suchardová, 35 let, Asistentka

„Posledních deset, patnáct let jsem byla zvyklá používat pouze tampony. Jsou pro mě pohodlnější a cítím se s nimi lépe. Jenže před deseti měsíci jsem porodila svoji holčičku a tím se hodně změnilo. I když porod nakonec proběhnul císařským řezem, zavádění tamponů při první menstruaci byla katastrofa. Vše bylo jiné, dříve používané tampony mě škrábaly, pálily a nezvládla jsem s nimi fungovat, po pár minutách po zavedení musel tampon ven.
Už dříve jsem věděla, že ne každé tampony mi sednou. Než jsem se propracovala ke značce, která mi vyhovovala, tak to chvíli trvalo. Proto jsem i tentokrát zkoušela, jestli mi nějaká sedne. Chtěla jsem používat zase tampony, přechod na vložky mi nevyhovoval.
Přes vzorkový balíček jsem se dostala k Femvie. A naprostá spokojenost od první chvíle. Povrch je hladký, zavádění bez obtíží a konečně nic neškrábe.
Upřímně, jsem trochu konzervativní a na “bio” produkty příliš nevěřím. V tomto případě mě přesvědčil materiál. Použitá bavlna je neuvěřitelně heboučká. Při zavádění necítím tlak ani pálení.
Neumím si vysvětlit, zda se porodem v mém těle něco změnilo a tím pádem začalo některé látky z dříve používaných tamponů odmítat… Ale je pro mě hlavní, že jsem našla produkt, který mému tělu vyhovuje a já se díky němu cítím komfortně po celou dobu menstruace.
Femvie tampony používám zatím tři měsíce a ještě mi nikdy neprotekly. Nemám problém zjistit, kdy už je tampon nutné vyměnit. Při nejsilnější menstruaci mi velikost Super vydrží něco přes dvě hodiny.”

Bezstarostné předplatné

CHCI PŘEDPLATNÉ

Martina Vejvodová, 32 let, Marketing

„Do předplatného jsem šla hlavně z finančních důvodů. Tampony mám za nejlepší peníze a vždy dosáhnu na poštovné zdarma.
Pro mě je předplatné ideální kompromis mezi mojí leností a odporem k hromadění velkých zásob. Balíček doveze kurýr jednou za tři měsíce a mám na kvartál vystaráno. Schválně volím o trochu větší množství, než reálně potřebuji, takže mám i ke konci doby ještě malou zásobu “pro sichr”, ale nejde o kvanta, která bych neměla v koupelně kam uložit.
Oceňuji možnost upravit před odesláním dalšího balíčku jeho obsah. Využila jsem toho sice jen jednou, když jsem chtěla vyzkoušet balzám a nechtěla jsem platit za poštovné, ale líbí se mi ta svoboda. Pokud se mi upraví do budoucna cyklus, pozměním zde i počet tamponů.
Předplatné jde i snadno zrušit, to jsem si už vyzkoušela, když jsem otěhotněla. Opravdu jsem ocenila, že mě po zrušení nebombardovaly několikrát denně e-mail typu “proč jste předplatné zrušila”, jako je tomu u jiných firem, když skončíte se službou.
Líbí se mi, že s prvním balíčkem jsem jako dárek dostala poměrně velký pytlík na skladování tamponů. Je hezký a ladí mi ke stylu koupelny, takže ho mám v dosahu a na očích, jen do něj vždy přisypu z nového balíčku. Je to super ekologický krok, protože nevyhazuji desítky krabiček. A tampony balené v papíru kvituji nejen z hlediska vyhnutí se plastu, ale také kvůli tomu, že ty běžné plastové obaly se neuvěřitelně blbě otevírají, nedejbože, když máte zrovna ostříhané nehty a utrhnete ten plastový cancourek, za který máte tampon rozbalit.”

Balzám Cramp Days

CHCI BALZÁM

Julie Čapková, 28 let, PR konzultantka

„Balzám jsem objevila přes Instagram Femvie. Mám dlouhodobě problémy s PMS, když se mi blíží menstruace, bolí mě záda v kříži a mám křeče v podbřišku. Cramp Days mi zafungoval hned při první menstruaci. Obvykle bolavá a ztuhlá místa byla najednou jakoby méně napnutá, nic nebolelo. Při menstruaci mě trápí i migrény, tak jsem balzám vyzkoušela namazat na spánky a zabralo to.
Na omak je Cramp Days spíše balzám než krém. Když prstem naberu ze skleničky, je tužší, ale už mezi prsty povoluje a když ho roztírám na těle, je příjemný, až trochu tekutý, ale ne olejovitý. Díky tomu, že se dobře roztírá, nepotřebuji ani na poměrně velkou plochu zad velké množství. Voní takovým uklidňujícím přírodním způsobem. Konopí je z něj cítit, jen když se tu vůni snažíte najít.
Na moje obtíže mi vydržel asi 4 měsíce a to jsem ho používala i na drobné oděrky nebo na mazání zatrženého nehtu. Zjistila jsem totiž, že ranky se rychleji hojí, ale nevím, jestli se na to balzám hodí, pro mě to je příjemný bonus.
Balení je super. Malá sklenička se vejde i do kabelky. Uzávěr pevně drží, což jsem ocenila právě kvůli tomu, že jsem balzám nosila hodně s sebou a nic se od něj neopatlalo.”