Otázky a odpovědi

Pokud zde nenajdete odpověď na vaši otázku, pošlete nám email na hello@femvie.com – pamatujte, že tu jsme pro vás a uděláme, co je v našich silách, abychom vám pomohly!

Otázky a odpovědi

Pokud zde nenajdete odpověď na vaši otázku, pošlete nám email na hello@femvie.com – pamatujte, že tu jsme pro vás a uděláme, co je v našich silách, abychom vám pomohly!

Objednávky

Co když potřebuji změnit nebo zrušit svoji objednávku?

Pokud chcete objednávku změnit nebo zrušit, kontaktujte nás co nejdříve na adrese hello@femvie.com. Uděláme, co bude v našich silách, abychom vaši žádost zpracovaly. Při zrušení objednávky může trvat 5 až 10 dní, než se částka opět připíše na váš účet.

Jak můžu objednávku zaplatit?

Zaplatit můžete buď platební kartou nebo převodem na účet. Platby převodem na účet jsou možné pouze v případě jednorázových nákupů, nikoliv předplatného.

Jak obdržím svoji fakturu?

Šetříme lesy, proto fakturu netiskneme a zašleme vám ji e-mailem.

Doručení

Co když potřebuji změnit svou dodací adresu?

Kontaktujte nás co nejdříve na adrese hello@femvie.com nebo telefonicky na 776 293 757. Uděláme, co bude v našich silách, abychom vaši žádost zpracovaly.

Kolik stojí doručení?

Více o cenách doručení najdete na https://femvie.com/policies/shipping-policy.

Je možný osobní odběr?

Možnost osobního odběru neposkytujeme

Kdy mi pošlete objednávku?

Objednávky odesíláme během 1-3 pracovních dnů.

Moje objednávka přišla poničená. Co mám dělat?

I když to nebývá zvykem, může se balíček cestou k vám poškodit. Prosím, zkontrolujte si proto vždy vaši objednávku hned při převzetí. Je zničená? Pošlete nám fotku spolu s číslem objednávky na hello@femvie.com do 48 hodin od převzetí a my vám zašleme novou.

Ostatní

Co když chci poslat balíček jako dárek?

Žádný problém. Fakturu dostanete vy a obdarované doručíme balíček. Můžeme přidat i ručně psaný vzkaz podle vašeho přání - instrukce nám můžete zanechat v Košíku, v poli "Poznámka k nákupu".