Stojíme po boku ženy od první menstruace až po menopauzu.
Přistupujeme k ženskému cyklu komplexně a pomáháme řešit reálné problémy.

Naše hodnoty

Komplexní přístup

Šíříme věrohodné informace o ženském cyklu a zdraví. Boříme jednostranný pohled na menstruaci a poukazujeme na komplexní pojetí ženského cyklu. Menstruace je barometrem našeho zdraví.

Zdraví nekompromisně na 1. místě

Nabízíme prémiové produkty. Denně přicházíme do kontaktu s desítkami chemických látek, proto volíme nejvyšší dostupnou kvalitu materiálů, abychom přes citlivé sliznice ženské tělo ještě více nezatěžovaly. Nehledáme nejlevnější variantu ani zlatou střední cestu.

Udržitelnost

Nezatěžujeme přírodu. Tampony balíme do papíru, naše produkty mají malou uhlíkovou stopu a nepřidáváme do nich zbytečnou chemií. Suroviny k nám necestují přes půl světa a jako jedni z mála nabízíme produkty z bavlny s nejvyšším certifikátem GOTS.

Transparenstnost

O složení a původu produktů říkáme vše narovinu, námi sdílené informace jsou transparentní. Neženeme se za co nejnižší cenou, bereme ohledy na ostatní. Naše produkty testují skutečné ženy a podle jejich potřeb je navrhujeme.

 „Chceme, aby každá žena měla možnost si bez kompromisů vybrat produkty pečující o její cyklus bez zbytečných chemikálií a plastů. Produkty, které jsou šetrné ke zdraví i k přírodě.“

Jsme Aneta a Lucie. A zažíváme to taky. Premenstruační syndrom, který dokáže ženy vyšachovat z běžného života. Únava, náladovost, křeče, bolesti zad. Protrpěly jsme si alergické reakce na ženské produkty plné chemie.

Víme, že nejsme jediné, které podobné obtíže řeší. A že i další ženy hledají odpovědi na otázky spojené s ženstvím. Proto jsme založily Femvie, kde k ženskému cyklu přistupujeme komplexně. Věříme totiž, že takové vnímání a pochopení cyklu pomůže ženám žít kvalitnější a zdravější život.

Chceme, aby se každá žena cítila zdravá, naplněná a mohla být sama sebou.  

S láskou,